VIDEO Hull mäng Inglismaal: VAR eksis rängalt, Liverpool jäi üheksakesi ja lõi lisaminutil saatusliku omavärava (1)

Toimetas Ville Arike
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tänab pärast mängu Tottenhamiga oma meeskonna fänne.
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tänab pärast mängu Tottenhamiga oma meeskonna fänne. Foto: Shaun Brooks/Action Plus Sports via ZUMA Press Wire/Scanpix

Inglismaa jalgpalliliiga laupäevane viimane mäng tõi korraliku skandaali. Tabelisse läks Tottenhami 2:1 võit Liverpooli üle, samas aga tunnistati juba eile hilisõhtul, et VAR tegi Liverpooli kahjuks suure vea. Kõige krooniks sündis võidutabamus kuuendal üleminutil Liverpooli omaväravast.

Alustame sündmuste algusest. 26. minutil eemaldati Liverpooli poolkaitsja Curtis Jones korkidega vastasele jala peale astumise eest.

34. minutil lõi Mohamed Salahilt suurepärase söödu saanud Luis Diaz Liverpooli kasuks värava, tõusis aga suluseisulipp ja VAR kinnitas kiirelt otsuse. Tegelikkuses eksis VARi puldis olnud Darren England rängalt.