Häberli satub pinge alla: Jürgens edutati Ujpestis juba algkoosseisu, Eesti koondislane aga istub pingil (1)

Ujpesti ründaja Oliver Jürgens.
Ujpesti ründaja Oliver Jürgens. Foto: Facebook / Ujpest FC

Septembri alguses Ungari jalgpalliklubisse Ujpest siirdunud ründaja Oliver Jürgens edutati laupäevases mängus Debreceniga juba algkoosseisu, väravaarvet ta siiski avada ei suutnud.

Jürgens vahetati poolajal välja senise esiründaja Peter Ambrose vastu. Avapoolajal kümnekesi jäänud Debrecen läks kodupubliku rõõmuks 74. minutil ikkagi juhtima, kuid Ujpesti vahetusmees Heinz Morschel suutis 80. ja 88. minuti väravatega 2:1 võidu omadele tuua.

Kahes eelmises kohtumises (üks karikas, üks liigas) oli Jürgens teise poolajal sekkunud vahetusest. Eesti koondislasest kaitsja Märten Kuusk aga ei pääsenud selgi korral väljakule.