Mariel Gregor
Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks.
Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks. Foto: Laura Oks

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Sergei Pareiko head tõrjed ei päästnud Krakowi Wislat Poola kõrgliigas 0:1 kaotusest Chorzowi Ruchile.

Pareiko päästis oma meeskonna korduvalt halvimast, aga teise poolaja alguses määratud penalti vastu oli ka tema võimetu, vahendab Soccernet.ee.

Lisaks lõpetas Wisla kohtumise üheksakesi, sest 63. minutil eemaldati Gordan Bunoza viimase kaitsjana vastase särgist tõmbamise eest ning lõpuminutitel teenis oma teise kollase kaardi Junior Diaz.

Meistritiitlit kaitsev Wisla jätkab liigatabelis kuuendal kohal, jäädes seitse vooru enne hooaja lõppu eurosarjakohast kaheksa punkti kaugusele.