BLOGI Kristin Tattar tegi küll imelise tagasituleku, ent jäi esikohaduellis kaotajaks (1)

Kristin Tattar.
Kristin Tattar. Foto: Kermo Benrot

Kettagolfi profituur jätkus USAs Lõuna-Carolina osariigis toimunud Throw Pink meistrivõistlustega. Maailma esinumber Kristin Tattar teenis teist aastat järjest teise koha. Sel korral jäi tulises esikohaduellis peale ameeriklanna Holyn Handley. Postimees vahendas turniiri otseblogis.

Enne turniiri:

Throw Pink meistrivõistlused on kettagolfi profituuri eelviimaseks võistluseks ning suurfavoriidina asub võistlustulle kahekordne maailmameister Kristin Tattar. Kolmandat korda toimuv võistlus on seejuures üks vähestest, mida Tattar enda karjääri jooksul pole kordagi suutnud võita. Möödunud aastal teenis eestlanna Catrina Alleni järel teise koha.

Sarnaselt möödunud aastaga on ka tänavu konkurentsis kokku kolm eestlannat. Taas on võistlustules Keiti Tätte, kes mullu teenis 24. koha ning esmakordselt tuleb Throw Pink meistrivõistlustel starti valitsev Eesti meister Kaidi Allsalu.

Enne võistlusringe peetakse Tattarit ka suurimaks võidusoosikuks. UDisci andmetel hinnatakse tema võidutõenäosuseks 75 protsenti. Tema suurimateks konkurentideks hinnatakse Ohn Scogginsit (maailma teine number), 2021. aastal võidutsenud Missy Gannonit (4.), soomlannat Henna Blomroosi (6.), ameeriklannat Holyn Handleyt (8.) ja tiitlikaitsjat Catrina Allenit.