Eesti jalgpallikoondise järgmine vastane sai Gruusialt ülisuure kaotuse

Christopher Krutto
Gruusia jalgpallikoondislased.
Gruusia jalgpallikoondislased. Foto: David Mdzinarishvili/EPA/Scanpix

Eesti jalgpallikoondis kohtub järgmisel teisipäeval kodus Taiga. Meie järgmine vastane sai võõrsil Gruusialt 0:8 koslepi.

Gruusia pakkus sõpruskohtumises oma fännidele tõelise maiuspala. Kohtumist mindi juhtima juba 9. minutil, kui täpne oli Zuriko Davitašvili. Kolm minutit hiljem suurendas Luka Lotšošvili juba Gruusia eduseisu. Seejärel lõi kolm järjestikust väravat Amsterdami Ajaxis mängiv Georges Mikautadze ja avapoolaja viimase tabamuse eest hoolitses taas Davitašvili.

Teisel poolajal lõi enda neljanda veel Mikautadze ja skoorimise lõpetas 66. minutil Hvitša Kvaratshelia

Eesti ja Tai koondis kohtuvad Lilleküla staadionil teisipäeval kell 19. FIFA maailma edetabelis on Tai 112. ja Eesti 115. kohal.a