Vassiljev päästis eduseisu maha mänginud Florale pöörases kohtumises ikkagi võidupunktid (1)

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Madis Veltman

Eesti jalgpalli meistriliigas kohtusid Laagri kunstmurustaadionil Harju JK ning tiitlikaitsja Tallinna FC Flora. Pingelises vastasseisus teenis Flora üleminuti tabamusest 3:2 võidu.

Selge favoriidina kohtumisele vastu läinud Flora oli avapoolajal sündmusi täielikult kontrollimas. Esimese 45 minutiga sahistati kahel korral ka Harju JK väravavõrke, kui tabamuseni jõudsid nii Konstantin Vassiljev kui ka Nikita Mihhailov.

Teisel poolajal hakkas Flora mänguvanker logisema ning kodumeeskond lubati tagasi mängu. Esmalt jõhkrutses 51. minutil väljakul Rauno Alliku, kes Harju JK kaitsjale Jako Karistele küünarnukiga näkku lõi. Sellele järgnes peakohtunik Juri Frischerilt punane kaart.