Heas hoos Shein lõi Hollandis järjekordse värava

Christopher Krutto
Rocco Robert Shein.
Rocco Robert Shein. Foto: FC Dordrecht/Facebook

Eesti jalgpallikoondislane Rocco Robert Shein lõi Hollandi esiliigas leivaisa Dordrechti 5:1 võidumängus Den Boschi vastu värava.

Kodus mänginud Dordrecht tegi kohtumisele hea alguse. Juba teisel minutil viis Rene Kriwak kodumeeskonna juhtima ja 17. minutil suurendas Adrian Segecic Dordrechti eduseisu. 24. minutil lõi Luke Mbete Den Boschi eest ühe tagasi, kuid sellega külalised ka piirdusid.

25. minutil lõi Segecic Dordrechti kolmanda ja enda teise ning 62. minutil tegi skoori Shein, kes alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati neli minutit hiljem välja. Lõppskoori vormistas 82. minutil penaltist Mathis Suray.

20-aastase Sheini jaoks oli tegu nädala jooksul juba teise väravaga. Viimati oli ta täpne 20. oktoobril, kui sahistas võrku Ajaxi U21 meeskonna vastu.

Dordrecht hoiab Hollandi esiliigas 12 mängu järel 21 punktiga viiendal kohal. Esikohta hoiab Andres Operi endine koduklubi Kerkrade Roda, kellel on koos 26 punkti.