Žalgirise peatreener pidi mängijatele «piitsa andma», sest «präänikuga» enam ei saanud

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kaunase Žalgirise peatreener Kazys Maksvytis (esiplaanil).
Kaunase Žalgirise peatreener Kazys Maksvytis (esiplaanil). Foto: Irina R. Hipolito/ZUMA Press Wire/Scanüix

Korvpalli Euroliiga hooaega hästi alustanud Kaunase Žalgiris sai eile kaela parajalt külma duši.

Koduplatsil Valencia vastu anti mäng põhimõtteliselt käest avaveerandiga. Kümne minuti järel oldi 12:20, poolajaks juba 30:52 kaotusseisus. Žalgiris võitis järgmised neljandikud, aga kordagi põnevaks ei läinudki. Lõpuks säras tablool 72:87.

«Täna jätsid soovida väga paljud asjad. Nii rünnakul kui ka kaitses. Kaotasime ilmselt juba enne avavilet nii vaimselt kui ka füüsiliselt,» tõdes Žalgirise peatreener Kazys Maksvytis matši järel Leedu meediale.