VIDEO 20-aastase inglase pöörane värav otsustas El Clásico saatuse

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Jude Bellingham tõusis Madridi Reali kangelaseks.
Jude Bellingham tõusis Madridi Reali kangelaseks. Foto: ALBERT GEA/REUTERS/Scanpix

Hispaania klubijalgpalli kõige klassikalisemas lahingus alistas Madridi Real võõral väljakul 2:1 Barcelona.

Võõrustajad pääsesid LaLiga 11. vooru matši juba 6. minutil İlkay Gündoğani väravast juhtima. Edu hoiti teise poolaja keskpaigani. Siis algas Jude Bellinghami soolo.

Enam kui 100 miljoni euro eest suvel Realiga liitunud Inglismaa koondislane oli täpne 68. ja teisel lisaminutil. 20-aastase poolkaitsja esimene värav oli ka väga kaunis: pommlöök umbes 25-30 meetri pealt.

Real tõusis 28 punktiga tabeli tippu, samale pulgale suurüllata Gironaga. Barcelona on 24 silmaga kolmas.

Real on võitnud nüüd 103, Barcelona 100 El Clásicot. Viigiga on lõppenud 52 lahingut.