VIDEO Bayern tagus liigakonkurendile kaheksa vastuseta väravat, Kane sahistas võrku oma väljakupoolelt

Christopher Krutto
Harry Kane.
Harry Kane. Foto: Imago/Sven Simon/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas Müncheni Bayern eile hullumeelses kohtumises 8:0 Darmstadti.

Bayerni ja Darmstadti kohtumises hakkas juhtuma juba esimestest minutitest. Juba neljandal minutil teenis punase kaardi Bayerni poolkaitsja Joshua Kimmich. 17. minutit hiljem saadeti omakorda varakult duši alla Darmstadti kaitsja Klaus Gjasula.

Võõrsil mänginud Darmstadti seis läks eriti keeruliseks 41. minutil, kui väljakult saadeti punase kaardiga ära Matej Maglica ja nõnda jäädi platsile üheksakesi.

Kuigi avapoolaeg lõppes 0:0, siis teisel poolajal sai Bayern püssi paukuma. Kõigepealt lõi kohtumise avavärava 51. minutil Harry Kane ja viis minutit hiljem lõi Leroy Sane juba Bayerni teise. 60. minutil vormistas Jamal Musiala juba seisuks 3:0. 64. minutil lõi Sane juba Bayerni neljanda ja 69. minutil Kane kodumeeskonna viienda tabamuse.

Thomas Müller lõi 71. minutil seisuks 6:0, Musiala 76. minutil 7:0 ja 88. minutil vormistas Kane oma kolmanda väravaga kohtumise lõppseisuks 8:0.

Kohtumise kauneim värav sündis 69. minuti, kui Kane saatis palli oma väljakupoolelt Darmstadti väravasse.

Bayern on üheksa mänguga teeninud 23 punkti ja tõusis eilse võiduga vähemalt ajutiselt eiskohale. Nende lähimaks jälitajaks on Leverkuseni Bayer, kellel on kaheksa mänguga koos 22 punkti.