Ülivõimsas hoos TalTech kordas klubi rekordit

Christopher Krutto
Kasper Suurorg (palliga) Eesti koondise treeningul.
Kasper Suurorg (palliga) Eesti koondise treeningul. Foto: Tairo Lutter

Eesti-Läti korvpalliliigas jätkas võimsas hoos TalTech, kes alistas 82:73 Tallinna Kalevi.

Kohtumine algas võrdselt ja avaveerandi võitis TalTech 22:21. Poolajaks rebis ennast 46:41 ette Kalev. Teisel poolajal õnnestus TalTechil uuesti juhtima minna ja viimasele veerandile mindi vastu TalTechi 58:56 eduseisust. Lõpuks võitsid nad kohtumise 82:73.

TalTechi parimaks kerkis 17 punkti visanud, viis lauapalli korjanud ja viis resultatiivset söötu teinud Kasper Suurorg. Lisaks jäi mängujuhi arvele veel neli vaheltlõiget. Teda toetas 15 silmaga Ran Andre Pehka.

Kalevi parimana viskas 19 punkti Erik Keedus. Lisaks jäi tema arvele veel üheksa lauapalli. Teda toetas 15 silmaga Toomas Raadik.

Hooaega kaotusega Pärnu Sadama vastu alustanud TalTechi jaoks oli tegu kuuenda järjestikuse võiduga Eesti-Läti liigas, millega korrati ühtlasi klubi rekordit. Järgmisel reedel kohtutakse võõrsil Riia Zelliga.