Kalev tõusis pronksikohale ja jäi sellele, sest Kalju ja Paide vastasid hullu viigiga

Toimetas Ville Arike
Tallinna Kalevi jalgpallimeeskond.
Tallinna Kalevi jalgpallimeeskond. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Jalgpalli meistriliiga 34. vooru esimeses mängus alistas Tallinna Kalev võõrsil Harju JK Laagri 2:0 ja tõusis pronksikohale. Paidel oli hiljem alanud mängus võidu korral võimalik Kalev uuesti allapoole lükata, kuid ta ei suutnud Nõmme Kalju vastu enamat 3:3 viigist.

Laagri ja Kalevi mängu esimesel poolajal väravaid ei löödud ning tõele au andes ei löönud kalevlased ühtegi ka teisel poolajal. Võit saadi laagrilaste Jako Kariste 60. ja Mark Eduri 81. minuti valusatest omaväravatest. Kaotus jättis Laagri endiselt viimasele kohale ja ses võitluses trumbid kahe punkti kaugusel oleva Tartu Tammeka kätte.

Kalevil aga on nüüd koos 49 punkti ning tõusti kaugel ees olevate FC Flora ja FCI Levadia järele kolmandaks. Enne onavahelist mängu oli Paidel 48 ja Kaljul 46 punkti.