Mängu staar: vahetusest sekkunud Täht valiti MVPks

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Robert Täht koos tiimikaaslastega punkti tähistamas.
Robert Täht koos tiimikaaslastega punkti tähistamas. Foto: Günter Kram

Saksamaal leiba teenivate võrkpallikoondislaste Robert Tähe ja Timo Tammemaa koduklubi Berliini Recycling jõudis karikavõistluste veerandfinaali. Meie mehed olid olulises rollis.

Võõral väljakul peeti pingeline matš Friedrichshafeniga. Külalised võitsid avageimi 25:20, ent kaotasid kaks järgmist 22:25 ja 26:28. Neljandas vaatuses oldi taas paremad 25:19 ja otsustavas geimis pandi oma paremus maksma 15:13.

Mängu kangelaseks tõusis Täht. Pingilt sekkunud nurgaründaja kogus 11 punkti (+6). Hea esitusega valiti ta esmakordselt ka võistkonna kõige väärtuslikumaks mängijaks (MVP).

Kena partii tegi ka teine eestlane. Temporündaja Tammemaa sai kirja täismängu ning kogus 14 silma (+3). Üleplatsimeheks kerkis eestlaste tiimikaaslane Marek Sotola, kes panustas 22 punkti (+9).