VIDEO Tulivihane jalgpallitäht elas end VAR-ekraani peal välja

Iago Aspas.
Iago Aspas. Foto: IMAGO/Bagu Blanco / PRESSINPHOTO/SCANPIX

Jalgpallis on viimastel aastatel tekitanud videokohtuniku kasutusele võtmine mõistetavalt vastakaid emotsioone. Enda pahameelt VARi otsuste kohta näitas elavalt välja Hispaania jalgpallikoondislane Iago Aspas.

Hispaania kõrgliigas toimunud vastasseis Celta Vigo ja Sevilla vahel läks väga tuliseks. Kohtumise ajal jättis kohtunik kodumeeskond Celta Vigo vähemusse ning viimastel minutitel otsustas VAR nad jätta penaltita, mille peakohtunik oli väljakul eelnevalt fikseerinud.

Nõnda jäi meeletult võidelnud Celta Vigol võimaluseta teenida hooaja teine võit Hispaania kõrgliigas. Seevastu tuli leppida 1:1 viigiga, mis jättis nad endiselt ohutsooni.

Teise poolaja keskpaigas välja vahetatud Aspas näitas enda pahameelt nii kohtunike kui ka VARi peale ehedalt välja. Hispaania koondislane tormas VAR-ekraani juurde ning viskas selle pikali. Õnneks selles olukorras keegi vigastada ei saanud.