Ardo Kreegi koduklubi kaotas eurosarja finaali avamängu

Ardo Kreek
Ardo Kreek Foto: PlusLiga

Võrkpallur Ardo Kreegi koduklubi Varssavi Polütehnikum kaotas CEV Challenge Cupi finaali avakohtumise kodumaisele konkurendile Czestohowa Tytanile 1:3.

Vähe mänguaega saanud Kreek käis servimas kaheksa korda ning tõi 3 punkti, lüües sealhulgas ka ühe pallinguässa.

Polütehnikum jäi tasavägises kohtumises kõikides geimides tagaajaja rolli ning kaotas esimese 24:26. Teine geim suudeti 25:23 võita, kolmandas tuldi välja suurest kaotusseisust, ent kaotati see ikkagi 25:27. Neljandas geimis jäädi Tytanile alla juba pisut selgemalt 20:25.

Võitjate parimad olid 21 punkti toonud Dawid Murek ja 19 punkti kogunud Michal Kaminski. Varssavi klubi parimad olid 14 punktiga Wojciech Zalinski ja Pawel Mikolajczak.

Korduskohtumine peetakse 31. märtsil Tytani kodusaalis.