Drell flirtis hooaja avamängus kaksikduubliga

Henri Drell.
Henri Drell. Foto: Windy City Bulls/Facebook

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell pidas täna öösel esimese kohtumise NBA tütarsarjas G-Liigas. Tema koduklubi Windy City Bulls pidi vaatamata Drelli korralikule esitusele tunnistama Iowa Wolvesi 124:117 paremust.

Bulls alustas võõrsil toimunud kohtumist väga resultatiivselt ning initsiatiivi omanud külalised pääsesid ka juhtima. Eesti koondislase koduklubi võitis avaveerandi 35:28 ja läks poolajapausile koguni 60:48 eduseisus.

Teisel poolajal muutus mäng täielikult ning kodumeeskond suutis kahekohalisest kaotusseisust välja rabeleda. Enne viimast veerandaega veel viie punktiga juhtinud Bulls (87:82) pidi kohtumise lõpuks võtma vastu 117:124 kaotuse.

Kolmandat hooaega G-liigas alustanud Drell pakkus hea esituse. Tema arvele jäi kaheksa punkti ja 11 lauapalli. Seejuures oli meeskond Drelli väljakul olles 13 punktiga plussis, mis oli ka meeskonna parim näitaja. Bullsi parimana viskas Max Heidegger 21 silma.

Drellil ja Bullsil on võimalik juba homme vigade parandus teha, kui omakorda koduväljakul võõrustatakse Wolvesi.