VIDEO Arsenali väravavahi uskumatu ülestunnistus: ma ei suuda kogu mängu vältel keskenduda

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Arsenali väravavahid. Vasakult: Karl Jakob Hein, Aaron Ramsdale ja  David Raya.
Arsenali väravavahid. Vasakult: Karl Jakob Hein, Aaron Ramsdale ja David Raya. Foto: Katie Chan/ZUMA Press Wire/Scanpix

Londoni Arsenali teiseks väravavahiks langenud Aaron Ramsdale andis nii mõndagi jalgpallifänni šokeerinud intervjuu.

2021. aasta augustis Arsenaliga liitunud Ramsdale seisis eelneval kahel hooajal postide vahel enamikes matšides. Tänavu on tema töö aga suuresti üle võtnud David Raya.

Miks nii on läinud? 25-aastane inglane võis sellele taskuhäälingus «Behind The Game» pooljuhulikult vastuse anda.

«Kui paluksite, et keskenduksin platsil olles 90 minutit mängule, siis ma ei suudaks seda. Sellepärast suhtlengi fännidega, laulan nendega kaasa. Kui keegi mind solvab, siis keeran ümber ja vastan talle,» jutustas Ramsdale avameelselt.

«Mu peas kaks-kolm minutit segadust, siis olen taas jalgpalli juures. 10-15 minutit suudan täiega fookust hoida. Ja äkki ongi poolaeg käes.»

Seni neljal korral Inglismaa koondistki esindanud Ramsdale on tänavu Arsenali eest saanud kirja kuus mängu. Raya saldo on 12, sealhulgas kõik neli Meistrite liiga matši. Tõsi, Karl Jakob Heinast on neist esimene veel hierarhias kõrgemal.

Premier League'is hoiab Arsenal kolmandat kohta, kuid Liverpool on samal pulgal ning Manchester Cityst lahutab vaid üks punkt. Meistrite liigas liigutakse B-grupi võidu kursil.