Keila lõpetas Tartu seitsmemängulise võiduseeria

Karl Mihkel Eller
Keila Coolbeti mängijad.
Keila Coolbeti mängijad. Foto: Sander Ilvest

Täna toimus Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kaks kohtumist, kus olid platsil ka Eesti klubid. Keila Coolbet lõpetas Tartu Ülikool Maks & Mooritsa seitsmeamängulise võiduseeria ja teenis hooaja neljanda võidu 80:73 (27:17, 12:19, 23:17, 18:20). Viimsi KK kaotas võõrsil Ogrele.

Keila alustas kohtumist tarmukalt ning suutis avaveerandil hetkeks ka 13 punktiga ette rebida, kuid teisele veerandile mindi vastu võõrustajate 10-punktilises edus. Teisel perioodil panustas Keila palju kaugvisetele, ei saanud kaitset pidama ning poolajapausile mindi Keila juhtimisel 39:36.

Kolmandal veerandil suutis Keila taas vahe mängida 13 punkti peale, kuid viimaseks kümneks minutiks sulas see jälle kümne peale. Kohtumise otsustavatel minutitel suutis Tartu vahet usinalt kahandada ning 14 sekundit enne normaalaja lõppu jõudsid külalised tänu Anatoly Šundeli kaugviskele vaid kahe punti kaugusele.