Karikakaitsja Transi teekond lõppes šokk-kaotusega

Narva Trans sai suvel tähistada Eesti karikasarja võitu. Nüüd langeti konkurentsist juba kaheksandikfinaalis. Foto: Madis Veltman

Sel aastal üllatuslikult Eesti jalgpalli karikavõitjaks kroonitud Narva Transil ei õnnestunud edu korrata. Täna peetud kaheksandikfinaalis tuli neil tunnistada esiliigas mängiva Viimsi JK 1:0 paremust.

Sel hooajal esiliigas teise koha teeninud Viimsi kasutas karikakaitsja vastu edukalt pakutud võimaluse ära. Kaheksandikfinaalis hakkasid põhilised sündmused hargnema pärast 0:0 lõppenud avapoolaega.

Teisel poolajal jättis Narva poolkaitsja Deniss Poljakov omad 72. minutil vähemusse, kui teenis teise kollase kaardi ning oli sunnitud väljakult lahkuma. Ülekaalus mänginud Viimsi suutiski juba neli minutit hiljem skoori avada, kui Oskar Mägi mängis üle Narva väravasuul seisnud Aleksei Matrossovi. Kohtumine lõppeski 1:0 skooriga.

Nõnda edenes Viimsi karikavõistlustel kaheksa parema hulka, kus neid ootavad ees juba Nõmme Kalju ja Läänemaa JK. Järgmisel nädalal toimuvad ülejäänud kaheksandikfinaalid, kus selguvad veel viis veerandfinalisti.

Viimsi hooaeg siiski pole veel lõppenud. Juba 29. novembril ja 3. detsembril lähevad nad vastamisi Tartu Tammekaga ning selle paari võitja saab järgmisel hooajal mängida Premium liigas.