Pijpersi esimene mäng U19 koondise treenerina lõppes kaotusega Ukrainale

Eesti U19 jalgpallikoondis
Eesti U19 jalgpallikoondis Foto: Tiina Kõrtsini / Õhtuleht

Eesti kuni 19-aastaste noormeeste jalgpallikoondis kaotas Ukrainas peetud maavõistlusmängus sealsele koondisele 1:2.

Kiievi sisehallis peetud kohtumises löödi kõik väravad teisel poolajal. Ukraina läks 55. minutil juhtima, kuid kaheksa minutit hiljem Nikita Martõnov viigistas. Kulus aga vaid kolm minutit, kui Ukraina oli taas eduseisus ning seda enam käest ei andnud.

Ukraina – Eesti 2:1 (0:0)

Väravad: 55. Vladislav Kalintvincev, 63. Vitaliy Bugalskiy - 60. Nikita Martõnov

Eesti: 1-Vadim Gurnik, 2-Johannes Kukebal, 3-Kevin Ingermann, 4-Karol Mets, 5-Märten Pajunurm, 6-Mikk Metsa, 7-Juri Gavrilov, 8-Andreas Raudsepp, 9-Artur Rättel (86. 19-Sander Lepik), 10-Nikita Martõnov (82. 20-Richard Leht), 11-Karl-Eerik Luigend.
Varus: 12-Riido Reiman, 13-Artur Pikk, 14-Martin Kase, 15-Taavi Viikna, 16-Karli Kütt, 17-Dmitri Knjazev, 18-Martin Ustaal, 19-Sander Lepik, 20-Richard Leht.