Flora kustutas pärnakate lootused karikavõidust ja eurosarjast

FC Flora sai juba teist korda sel sügisel lumel mängida.
FC Flora sai juba teist korda sel sügisel lumel mängida. Foto: Mihkel Maripuu

Tänavu Eesti meistriks kroonitud Tallinna FC Flora jõudis viimase meeskonnana karikavõistluste kaheksandikfinaali.

Flora võõrustas lumisel Sportland Arenal Pärnu Vaprust ning mängus karikasarja kaheksandikfinaal. Külaliste jaoks oli karikasari veel ainus võimalus järgmisel hooajal eurosarja pääseda, kuhu Flora juba meistritiitliga koha taganud.

Täna staadionile tulnud 140 pealtvaatajat nägid üht väravat, mis sündis kohtumise 27. minutil, kui Flora kasuks oli täpne Nikita Mihhailov. Nõnda teenis Flora 1:0 võidu ja jätkab teekonda karikasarjas.

Kaheksandikfinaalis läheb Flora vastamisi FC Elvaga. Kui Flora krooniti tänavu Eesti meistriks, siis Elva lõpetas esiliigas hooaja kaheksanda kohaga. Kohtumine peetakse 3. detsembril.

Täna toimunud karikasarja teises kohtumises alistas FC Kuressaare FC Flora U21 meeskonna 4:2. Sellega pääses Saaremaa klubi kevadel toimuvasse veerandfinaali.