Esireket Azarenka langes Miamis konkurentsist

Victoria Azarenka
Victoria Azarenka Foto: SCANPIX

Miamis toimuval tennisturniiril langes veerandfinaalis konkurentsist maailma esireket Viktoria Azarenka. Valgevenelanna pidi tunnistama prantslanna Marion Bartoli paremust.

Turniiril seitsmenda paigutuse saanud Bartoli alistas maailma esireketi kahes setis 6:3, 6:3. Prantslanna kohtub poolfinaalis Agnieszka Radwanskaga, kes alistas veerandfinaalis Venus Williamsi samuti kahes setis 6:4, 6:1.

Teises poolfinaalis poolfinaalis kohtuvad endine maailma esireket Caroline Wozniacki ja Maria Šarapova. Teise paigutusega venelanna alistas veerandfinaalis kindlalt 6:3, 6:0 hiinlanna Li Na. Wozniacki oli samuti kahes setis parem Serena Williamsist 6:4, 6:4.

Meeste turniiril oli favoriitidele raske tööpäev. Esimestena tagasid koha poolfinaalis Rafael Nadal ja Andy Murray.

Nadal alistas veerandfinaalis kolmes setis prantslase Jo-Wilfried Tsonga 6:2, 5:7, 6:4. Kohtumine venis koguni 2 tunni ja 49 minuti pikkuseks. Tema poolfinaalivastane Murray kaotas serblase Janko Tipsarevici vastu küll avaseti 4:6, kuid suutis kaks järgmist võita seisuga 6:3, 6:4.

Teised poolfinalistid selguvad veerandfinaalides, kus kohtuvad Novak Djokovic – David Ferrer ja Juan Monaco – Mardy Fish.