VIDEO Sorga lõi Aserbaidžaanis iluvärava, kuid tema koduklubil oli kõva saunapäev

Toimetas Ville Arike
Erik Sorga lõi Aserbaidžaanis oma teise värava.
Erik Sorga lõi Aserbaidžaanis oma teise värava. Foto: Raul Mee

Eesti jalgpallikoondislane Erik Sorga lõi Aserbaidžaani liigas koduklubi Sumqayiti eest iluvärava, kuid päeva lõpuks tuli vastu võtta siiski 1:6 kaotus.

Sumqayit kohtus koduväljakul riigi selgelt parima klubi, aastate jooksul ka eurosarjades hästi esinenud Qarabagiga. Külalised asusid esimesel poolajal juhtima 3:0, kuid 43. minutil anti lohakas sööt tagasi ja Sorga kasutas selle hetkega ära, suunates paarikümnelt meetrilt palli üle venelasest väravavahi Andrei Lunjovi otse lati alla. Tegemist oli Sorga teise väravaga Aserbaidžaani liigas peetud 12 mängu jooksul.

Vaata mängu tipphetkede videot, Sorga löödud värava olukord algab 2.40 pärast selle algust!