VIDEO Kotsar säras Euroliigas efektse pealtpanekuga

Karl Mihkel Eller
Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Foto: @baskonia/Instagram

Eesti korvpallikoondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Vitoria-Gasteiz Baskonia sai Euroliigas hooaja kuuenda kaotuse, kui kodusaalis jäädi 81:91 alla liiga kolmandale klubile Bologna Virtusele. Kotsar viskas meeskonna resultatiivsuselt teise mängijana 13 punkti, kuid ei suutnud Hispaania klubi võidule aidata.

Kotsar kuulus Baskonia algkoosseisu, kuid juba avaveerand kaotati Itaalia klubile 15:24. Teisel veerandil suudeti aga mängu tagasi tulla ning poolajapausile mindi eestlaste koduklubi juhtimisel 43:42.

Kolmas veerand kulges punkt punkti mängus, kuid otsustavale perioodile läks Virtus kolmepunktilise eduga. Otsustaval veerandil õnnestus kodumeeskonnal korraks küll seitse minutit enne lõppu juhtima asuda, vahetult enne seda kostitas Kotsar Bolognat võimsa pealtpanekuga. Lõpuks võttis Bologna aga oma ja teenis kümnepunktilise võidu.