Jasikevičius naasis Euroliigasse võiduga

Toimetas Karl Juhkami
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius Foto: Facebook @fbbasketbol

Leedu korvpallilegendi Šarūnas Jasikevičius naasis treeneritoolile edukalt, kui Istanbuli Fenerbahce oli Euroliiga 14. voorus 86:74 üle AS Monacost.

Nädala keskel Türgi suurklubi etteotsa asunud Jasikevičius alustas uues klubis võidukalt. Koduväljakul peetud lahingu avaveerand võideti 24:21 ning poolajale mingi 46:45 eduseisus.

Lõplikult laoti triumfile vundament kolmandal veerandajal, mis võideti 22:12, ning lõpusireeni kõlades vaataski tabloolt vastu 86:74 võit.

Fenerbahce mänguvankrit vedas Nigel Hayes-Davis, kes viskas 23 punkti. Scottie Wilbekin toetas teda 13 ja Marko Guduric 10 punktiga. Monaco parim oli Mike James 24 punktiga.

Teistes eilsetes kohtumistes oli Valencia 63:56 parem Olympiakosest ning Milano Olimpia alistas 90:86 FC Barcelona.