Henry Lääne
, Sporditoimetuse juht
Marreon Jackson (palliga).
Marreon Jackson (palliga). Foto: BC Kalev/Cramo Facebooki lehekülg

PAF Eesti-Läti korvpalliliigas alistas BC Kalev/Cramo Tabasalus peetud kohtumises kindlalt Viimsi.

Cramo võitis avapoolaja oma liidri Artjom Kovaljovita mänginud Viimsi vastu 43:35 ning läks viimasele veerandajale vastu 12-punktilises eduseisus. Neljanda neljandiku alguses hoiti aga Viimsi mitu minutit kuival, samal ajal kui Cramol polnud punktide viskamisega probleeme. Lõpuks näitas tabloo valitseva meistri 82:61 paremust.

Üleplatsimeheks tõusis Cramo tagamees Marreon Jackson, kes tegi oma Eesti karjääri parima esituse. Ameeriklane ei tegutsenud visetel küll kuigi efektiivselt (visked väljakult 6/14), aga tema arvele kanti 18 punkti, tervelt kuus vaheltlõiget, viis korvisöötu ja kolm lauapalli. Ta mängis 27 minutit ja 52 sekundit.

Viimsile tõid Jorgen Rikberg 16 ja Stefan Vaaks 15 punkti.

Eesti-Läti liigas on Cramol nüüd koos 12 võitu ja vaid üks kaotus, mis saadi Ukraina tippklubi Prometei vastu. Heiko Rannula hoolealused on praegu liidrid. Viimsi on viie võidu ja 11 kaotusega jagamas Raplaga 12. ja 13. kohta.