Fenomenaalne! Eesti koondislase leivaisa võiduseerial pole otsa ega äärt

Henry Lääne
, Sporditoimetuse juht
Janari Jõesaar panustas veerandfinaalis Anwili võitu 10 punkti ja 7 lauapalliga. Foto: Anwil Włocławek/Facebook

Korvpalli Poola meistrivõistlustel pole ühtegi võistkonda, kes suudaks peatada Eesti koondislase Janari Jõesaare leivaisa Włocławeki Anwili hoogu.

Anwil kohtus täna Ostrów Wielkopolskiga ning ehkki avaveerandi kaotas Jõesaare klubi 16:28, võideti poolaeg ühe punktiga. Kolmanda veerandajaga näis mäng tehtud, sest Anwil oli seal parem suisa 28:11.

Ent Wielkopolski ei lehvitanud valget lippu. Suure võitluse tulemusena jõuti parimal hetkel viie punkti kaugusele, kuid Anwilil oli vastus olemas ja lõpuvile kõlades säras tablool 97:86.