VIDEO Tagasihoidlikult esinenud Kriisa vaatas, kuidas vastaste võiduvise üle tema sisse sopsas

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpallikoondislase Kerr Kriisa tagasitulek USA üliõpilasliigas pole kohest edu toonud. Tema ülikool West Virginia teenis teise järjestikuse kaotuse, kui koduväljakul tunnistati Radfordi 66:65 paremust.

Kriisa ja West Virginia olid koduväljakul selged soosikud, ent suurem osa kohtumisest kulges hoopis külaliste taktikepi all. Radford võitis avapoolaja 29:28 ning viibis ka suurema osa otsustavast perioodist juhtpositsioonil.

Kohtumise viimastel minutitel haaras West Virginia initsiatiivi. Viimasele minutile mindi vastu nende 65:61 juhtimisel ning võit näis pigem vormistamise küsimus. Siiski andsid ebaõnnestumised vabaviskejoonel külalistele võimaluse ja see kasutati ka ära. 1,5 sekundit enne lõpusireeni tabas DaQuan Smith üle Kriisa käe raske positsiooniviske, mis tõi tabloole Radfordi 66:65 edunumbrid. Kodumeeskonna viimane rünnak ebaõnnestus ja nõnda võetigi vastu punktiline kaotus.