Henri Drell aitas mitmekülgse etteastega koduklubi USAs võidule

Henri Drell
Henri Drell Foto: @windycitybulls/Instagram

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell tundis koos Windy City Bullsiga NBA G-liigas võidurõõmu, kui koduväljakul seljatati Stockton Kings.

Bulls tundis viimati NBA G-liigas võidurõõmu 16. detsembril, mil koduväljakul saadi jagu Sioux Falls Skyforce meeskonnast. Pärast seda tabas neid seitsmemänguline kaotusteseeria, millele lõpuks punkt pandi.

Stockton Kingsi vastu tehti suuresti sotid selgeks juba avapoolajaga. Kui esimene veerandaeg kuulus Bullsile numbritega 37:30, siis poolajapausile mindi kodumeeskonna 76:48 juhtimisel. Teisel poolajal püüdis küll Kings vahet vähendada, ent Bulls teenis kindla 130:114 võidu.

Visketabavusega hädas olnud Drell suutis sellele vaatamata näidata mitmekülgset mängu. Algviisikusse kuulunud eestlase kontosse jäi 31 minutiga kaheksa punkti, kaheksa lauapalli, neli korvisöötu ja kolm vaheltlõiget. Bullsi resultatiivseimaks kerkis värskelt tiimiga liitunud Julian Phillips, kelle arvele jäi 30 punkti.