Kaspar Treier küttis koduklubiga Itaalia kõrgliigas vastastele hirmkõva sauna

Kaspar Treier
Kaspar Treier Foto: Dinamo Sassari / Facebook

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier tundis Itaalia kõrgliigas võidurõõmu, kui tema koduklubi Sassari alistas koduväljakul 107:69 Pistoia meeskonna.

Itaalia kõrgliigas 11. kohale kerkinud Sassari tegi koduväljakul sotid sisuliselt selgeks avaveerandiga. Esimese 10 minutiga visati vastaste korvi koguni 32 punkti ning ise lubati endale ainult 12. Poolajaks oli eduseis veelgi suurem, sest pikemale pausile mindi nende 62:28 juhtimisel.

Sassari hoidis veel kolmandal veerandil jalga gaasipedaalil ning eduseis kasvatati enne otsustavat neljandikku 47 punkti peale. Lõpuks suutsid külalised küll vahet veidi viisakamaks mängida, ent lõpuks teenis Sassari ikkagi 107:69 võidu.

Võitjate leeris säras 23 minutiga 21 punkti visanud Alfonzo Mckinnie. Tavapäraselt küllalt palju mänguaega teeniv Treier pääses väljakule alles viimasteks minutiteks, kui kohtumise saatus otsustatud. Tema arvele jäi viis minutit, mille jooksul punktiarvet avada ei õnnestunud.