Tartu Kalev-Välk tuli taas Eesti jäähokimeistriks

Tartu Kalev/Välk mängijad
Tartu Kalev/Välk mängijad Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Tartu Kalev-Välk kaitses Eesti jäähoki meistrivõistlustel edukalt mullust tiitlit. Finaalis saadi mängudega 3:1 jagu Viru Sputnikust.

Viimaseks jäänud kohtumise Kohtla-Järve klubi kodujääl võitis Tartu 5:3. Seejuures juhtis Sputnik veel viimase kolmandiku keskel 3:1, ent siis viskasid Ilja Iljin ja Aleksandr Titov arvulisest ülekaalust tartlaste kasuks kaks väravat. Vähem kui viis minutit enne lõppu viis Roman Andrejev Tartu juba juhtima ja kümme sekundit enne lõppu vormistas Iljin oma tänase kolmanda tabamusega lõppseisu.

Eesti meistriks tulnud Kalev/Välk mängis täna järgmises koosseisus:

Kalev-Välk: 30 Joni Weckstrem, 33 Aleksandr Kolossov, 91 Vitali Labzin, 10 Andrei Aleksandrov, 11 Anton Jastrebov, 12 Aleksandr Bogdanov, 16 Aleksandr Saprõkin, 41 Ilja Iljin, 97 Karel Aland, 17 Roman Andrejev, 77 Anatoli Jakovlev, 71 Igor Savvov, 13 Kirill Iljin, 44 Oleg Trubatšov, 14 Aleksandr Titov, 21 Maksim Rõbuškin, 73 Sergei Tulzakov, 22 Stanislav Pankov, 24 Martin Terna, 78 Ivan Loginov