VIDEO Efektne ja efektiivne: ilukorvi sepistanud Jõesaar aitas koduklubi järjekordse võiduni (1)

, Reporter
Janari Jõesaar viskel.
Janari Jõesaar viskel. Foto: AnwilWloclawek/Facebook

Poola korvpalli kõrgliigas aitas Janari Jõesaar koduklubi Włocławeki Anwili hooaja 16. võiduni.

Võõrsil tuli Dąbrowa Górnicza alistamiseks kõvasti vaeva näha. Anwil pääses teise neljandikul 13 punktiga juhtima ning oli üheksaga ees veel viimase veerandaja alguseski. Viimaseks minutiks sulas edu vaid kahele, aga mängu siiski käest ei antud. Lõpuks säras tablool külaliste 87:84 paremus.

Pingil sekkunud Jõesaar mängis ligi 21 minutit. Ta viskas kõik oma üheksa punkti esimesel poolajal. Lisaks kanti protokolli neli lauapalli ja üks korvisööt. See ainus oli väga efektne: Eesti koondise ääremängija riputas mänguvahendi korvi kohale, kust Kalif Young selle läbi rõnga surus.