Tiitlikaitsja Boston Celtics pöördus taas võitude rajale

Boston Celticsi Kevin Garnett takistamas New York Knicksi Al Harringtoni.
Boston Celticsi Kevin Garnett takistamas New York Knicksi Al Harringtoni. Foto: Reuters / Scanpix

Korvpalliliiga NBA valitsev meister ja liiga liider Boston Celtics pöördus pärast viimast kaotust Los Angeles Lakersile taas võitude teele, kui alistas ööl vastu laupäeva New York Knicksi 110:100.

Boston tagas võidu tänu võimsale viimasele veerandajale mille võitis 38:24. Mängu parimaks valitud Ray Allen viskas oma 22st punktist 11 just viimasel veerandajal. Paul Pierce lisas võitjatele 26 silma, vahendab ERR Sport. Viimasest 14st omavahelisest kohtumisest on Boston on New Yorki võitnud 13-l korral.

Deron Williamsi 34 punkti aitasid Utah Jazzi 111:107 võidule Sacramento Kingsi vastu. Tänavu vaid 11 võitu noppinud ning liigas viimaste seas asuva Sacramento parimana viskas Kevin Martin 37 punkti.

Üha paremas hoos on ka liiga uustulnuk Oklahoma City, kes alistas liidrite hulka kuuluva Portlandi 102:93. Kevin Durant tõi võitjatele 31 punkti. Nick Collison lisas 21 silma ning hankis 13 lauapalli.