Liverpool sai Inglismaa liigas kolmanda kaotuse järjest

Liverpooli puurilukk Pepe Reina (paremal) annab oma varustuse Jose Enrique'le.
Liverpooli puurilukk Pepe Reina (paremal) annab oma varustuse Jose Enrique'le. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel sai kolmanda järjestikkuse kaotuse Liverpool, kes jäi võõrsil 0:2 alla Newcastle Unitedile.

Võitjate poolel lõi mõlemad väravad Senegalist pärit ründaja Papiss Demba Cisse, kes oli täpne 19. ja 59. minutil. Liverpool lõpetas ka kohtumise vähemuses, kuna 83. minutil teenis punase kaardi puurilukk Pepe Reina. Kuna Liverpool oli selleks hetkeks teinud ära kõik kolm vahetust, siis pidi väravasuule asuma kaitsja Jose Enrique.

Turniiritabelis langes Liverpool 31. vooru järel 42 punktiga kaheksandale kohale. Newcastle on samas 53 silmaga kuues.

Tabeliliider on endiselt Manchester United 73 punktiga (ManU kohtub homme Blackburniga – toim.), teine on Manchester City 71ga, kolmas Londoni Arsenal 58ga, neljas Tottenham Hotspur 55ga (mängib täna Swansea City’ga – toim.) ja viies Chelsea 53ga.