01.01.2023, Tallinn
Korvpall. Koss Kalev/Cramo vs Casademont Zaragoza
Foto Tairo Lutter, Postimees
01.01.2023, Tallinn Korvpall. Koss Kalev/Cramo vs Casademont Zaragoza Foto Tairo Lutter, Postimees Foto: Tairo Lutter

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas teenis täna järjekordse võidu tabeliliider BC Kalev/Cramo, kes oli kodusaalis 81:63 üle TalTech/Optibetist.

Valitsev Eesti korvpallimeister tegi TalTechiga sotid selgeks juba avaveerandiga, mis võideti 22:14. Poolajaks oli nende juhtnumbrid juba 44:34.

Teisel poolajal jätkati sama tarmukalt: kolmanda veerandaja lõpuks juhiti 61:41 ning lõpuks olid võidunumbrid 81:63.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Kregor Hermet 13 punktiga, Leemet Böckler toetas teda 12 ning Mikk Jurkatamm ja Manny Suarez 11 punktiga.

TalTechi tulemuslikuim oli Gregor Ilves 14 punktiga, Taavi Jurkatamm toetas teda 13 ning Oliver Metsalu ja Patrick Saal 10 punktiga.

Kalev/Cramo on Paf Eesti-Läti liigas võitnud nüüd 13 järjestikust kohtumist ja hoiab 21 võidu ja 1 kaotusega kindlalt liidrikohta. TalTech on kümne võidu ja 11 kaotusega kaheksandal kohal.