Kriisa viskas võrgu kuumaks, Konontšuk alustas Saksamaal edukalt

Toimetas Ville Arike
Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Foto: @wvuhoops/Instagram

Eesti korvpallikoondislased olid võistlustules nii ookeani taga kui ka Vanas Maailmas ning kõigil jäi vähem või rohkem näppude vahele.

USA üliõpilasliigas NCAA küttis Kerr Kriisa küll vastase korvivõrgu kuumaks, tabades oma kuus esimest kolmepunktiviset, kuid lõpuks tuli West Virginial võõrsil tunnistada Oklahoma State'i 70:66 paremust. Kriisa arvele jäi lõpuks 21 punkti (kolmesed 8/6, kahesed 1/0, vv 3/3), 5 lauapalli ja 1 korvisööt. Meeskond tervikuna tabas 56 viskest kõigest 24.

Mõne päeva eest Hispaaniast Granadast lahkunud ning Saksamaa klubiga Oldenburg liitunud Artur Konontšuk pääses mängus Ludwigsburgiga väljakule kohe 16 ja pooleks minutiks ning kogus 5 punkti (visked 4/2, sh kolmesed 3/1) ja 5 lauapalli. Oldenburg juhtis enne viimast veerandaega juba 79:62, lõpuks tuli võit 91:85.