Barcelona legend teatas pärast košmaarset kaotust, et lahkub peatreeneri kohalt

Toimetas Ville Arike
FC Barcelona peatreener Xavi.
FC Barcelona peatreener Xavi. Foto: Enric Fontcuberta/Epa/Scanpix

Valitseva Hispaania jalgpallimeistri FC Barcelona tänavune hooaeg kulgeb üle kivide ja kändude, laupäeval saadi košmaarne kaotus, koduliigas jäädakse igirivaalist Madridi Realist juba kõvasti maha ning peatreener Xavi teatas, et lahkub pärast hooaja lõppu kohalt.

Barcelona jäi eilses mängus Villarrealiga teise poolaja kümnendaks minutiks 0:2 taha, lõi peagi 11 minutiga kolm väravat ja asus ise juhtima, lasi 84. minutil vastasel viigistada ning 9. ja 12. lisaminuti (!) väravatest lõpuks 5:3 võita.

Kolmapäeval oli Barcelona kaotanud karikavõistluste veerandfinaalis Bilbao Athleticule 2:4. Veidi varem jäädi Hispaania superkarika mängus 1:4 alla Realile ning Xavi lubas pakkida kohvrid, kui meeskond on usu temasse kaotanud. Vahepeal saadi küll paar võitu, ent meeskonna kaitse on praegu ikkagi täielik läbisõiduhoov.