Mets ja St. Pauli noppisid tähtsa võidu, kahest koondislasest said klubikaaslased

Toimetas Ville Arike
Karol Mets (paremal) mängus Düsseldorfi Fortunaga.
Karol Mets (paremal) mängus Düsseldorfi Fortunaga. Foto: IMAGO/Eibner-Pressefoto/Thomas Haesler/Scanpix

Eesti jalgpallikoondislane Karol Mets astus koos koduklubiga St. Pauli taas sammu 1. Bundesliga suunas, alistades Saksamaa esiliigas ehk 2. Bundesliga's Düsseldorfi Fortuna 2:1.

Fortuna asub turniiritabelis viiendal kohal ning jäi enne omavahelist mängu liidrist St. Paulist vaid viie punkti kaugusele. Tegemist on samuti astme võrra kõrgemale tõusta ihkava meeskonnaga, seega oli mängul topeltkaal. Lisaks kohtuti Fortuna koduväljakul.

Külalised alustasid aga hiilgavalt, sest Marcel Hartel realiseeris 16. minutil penalti ning kümme minutit hiljem kasvatas eduseisu 2:0-le. Lõpu eel lõi Christos Tzolis küll ühe värava tagasi, ent enamat võõrustajad ei suutnud.