Ülivalus: lisaaja lõpus viigini jõudnud Karol Mets ja St. Pauli kaotasid karikamängu dramaatikat täis penaltiseerias

Toimetas Ville Arike
St. Pauli meeskond ei saanud penaltiseeria lõpus rõõmustada. Vasakult kolmas on Karol Mets. Foto: CATHRIN MUELLER / REUTERS / SCANPIX

Saksamaa jalgpallikarikavõistluste veerandfinaal Karol Metsa koduklubi Hamburgi St. Pauli ja Düsseldorfi Fortuna vahel oli täis dramaatikat, kuid penaltiseeria lõpus tõmbas pikema kõrre paraku Fortuna.

Nii normaal- kui ka lisaajal tagaajaja ossa jäänud St. Pauli võitles kodupubliku toetusel end 90 minuti täitumise järel 1:1 ning lisaaja üleminutil 2:2 viigini. Esimest korda pääseti juhtima penaltiseerias, kui eksis Fortuna teine lööja Christoph Daferner.

Ent St. Paulil neljandana löönud vahetusmees Maurides Roque Juniori küllalt kehva löögi tõrjus Fortuna väravavaht Florian Kastenmeier ja külalised jõudsid viigini. Võõrustajate viimane lööja, kapten Marcel Hartel oli penalti realiseerinud juba normaalajal ning teinud seda sama võistkonna vastu ka nädalavahetusel Düsseldorfis peetud ning 2:1 võidetud liigamängus.