Pärnu Sadam liigub tõusu-, TalTech languskursil

Toimetas Ville Arike
Pärnu Sadam on Gert Kullamäe juhendamisel võitnud seitsmest viimasest mängust viis. Foto: Urmas Luik

Eesti-Läti korvpalliliiga laupäevases ainsas mängus ei jätnud Pärnu Sadam sõnaõigust TalTech/Optibetile, võites kodusaalis 92:70 ja tõustes play-off-kohale.

Pärnakad alustasid hästi ja said kiire algedu 16:9. Sellelt mindi ainult edasi ning vastast mängu ei lastudki. Poolaeg kuulus pärnakatele 49:36 ning teise poolaja alguses käristati vahe juba 22 silmale. Ehkki külalised suutsid seda veidi vähendada, hoidsid pärnakad nad viimasel veerandajal 13 punkti peal ja noppisid kindla võidu.

Pärnu suurimaks korvikütiks kerkis viis kolmest tabanud Robert Valge 23 punktiga. Siim-Markus Post tegi 13 punkti ja 10 korvisööduga kaksikduubli. Kaotajaid ei päästnud Kasper Suuroru 25 ja Oliver Metsalu 14 punkti.