VIDEO Lionel Messi ei suutnud Henri Anieri väravat uskuda

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: REUTERS/JENNIFER LORENZINI/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise ründajal Henri Anieril tekkis võimalus minna vastamisi Lionel Messi koduklubi Miami Interiga.

Eesti jalgpallikoondislane kuulus Hongkongi kõrgliiga tähtmängijate võistkonda ning kohe selle algrivistusse. Anier säras ka oma meeskonnas kõige eredamalt, kuna hoolitses nende ainsa tabamuse eest.

Kohtumist asus juhtima Inter, kui Soome koondislane Robert Taylor külalised juhtima viis. Kaks minutit enne avapoolaja lõppu suutis Anier kohtumise viigistada. Suure võitluse käigus palli säilitanud Anier suutis pealelöögi Carlos Joaquim dos Santose seljataha toimetada.

Eestlase tabamus oli nõnda ootamatu, et seda ei suutnud uskuda isegi Interi suurim täht Lionel Messi, kes kohtumist pingilt jälgis. Maailmameister haaras kahe käega näost kinni.

Inter siiski tundis võidurõõmu, kui teisel poolajal löödi kolm vastuseta tabamust. 4:1 võidumängus jooksid Interi poolelt väljakule ka nende tähtmängijad Sergio Busquets ja Jordi Alba. Ründekuulsused Messi ja Luis Suarez väljakule ei pääsenud.