Treier sai sel aastal esimest korda korralikult mänguaega ja kasutas võimaluse ära

Karl Mihkel Eller
Kaspar Treier
Kaspar Treier Foto: Madis Veltman

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier aitas oma koduklubi Sassari Dinamo Itaalia kõrgliigas 86:80 (17:15, 22:17, 20:26, 27:22) võidule Cremona vastu. Eestlane sai sel aastal esimest korda üle kümne minuti mänguaega.

Kuni detsembri keskpaigani sai Treier Sassaris korralikult mänguaega, kuid siis kuivasid eestlase mänguminutid ootamatult kokku. Jaanuaris sai ta väljakule vaid kolmes mängus ja ka siis maksimaalselt viieks minutiks.

Cremona vastu alustas Treier pingilt ning viibis hiljem väljakul üle kümne minuti, visates selle ajaga seitse punkti, hankis neli lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Sassari parim oli 24 punkti visanud Vasileios Charalampopoulos, Cremona resultatiivseim oli 16 punkti kogunud Trevor Lacey.

Sassari jaoks oli tegemist olulise võiduga, sest Cremona on liigatabelis nende otsene rivaal. Mõlemal on nüüd koos kaheksa võitu ja 11 kaotust ning tabelis ollakse vastavalt 11. ja 12. kohal. Kaheksas ehk viimane play-off'i viiv koht jääb nelja punkti kaugusele.