Eesti koondislane võitis Iirimaal järgmise võidutrofee

Markus Poom Shamrock Roversi särgis.
Markus Poom Shamrock Roversi särgis. Foto: Shamrock Rovers F.C.

Eesti jalgpallikoondislane Markus Poom aitas oma leivaisal Shamrock Roversi Iirimaa superkarika võitjaks.

Roversiga mullu Iirimaa meistriks kroonitud Poom sai lühikese aja jooksul teise karika pea kohale tõsta. Sedapuhku õnnestus võita superkarikas, kui teise poolaja tabamustest seljatati 3:1 St. Patrick’s Athletic.

Eesti koondise poolkaitsja kuulus Roversi algrivistusse, ent vahetati poolajapausil pingile. Tol hetkel oli tablool 0:0 seis. Roversile kindlustasid võidu lõpuks Joshua Honohan ja Trevor Clarke'i tabamused.

Teist hooaega Iirimaal mängiv Poom oli mullu Roversi põhimees. Tal õnnestus sealses kõrgliigas saada kirja 30 kohtumist, mille jooksul lõi ka kolm väravat. Uus hooaeg Iirimaal algab 16. veebruaril.