Ülikindel Kalev/Cramo teenis 16. järjestikuse võidu. 17. tooks karika

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kalev/Cramo võitis kindlalt nii karikavõistluste veerand- kui ka poolfinaali. Fotol kogenud Tanel Kurbas. Foto: BC KALEV/CRAMO/Facebook

Kaamos Eesti korvpalli karikavõistlustel selgus esimene finalist. Kalev/Cramo alistas Sõle spordihoones kindlalt 102:58 Viimsi.

Põnevust jagus vaid ühe veerandaja jagu. Valitsev Eesti meister ja karikavõitja hoidis teisel neljandikul vastased vaid seitsme punkti peal ning pääses pikale pausile 51:28 eduseisus. Mänguks enam ei läinudki.

Võitjate skoor jagunes ühtlaselt: Manny Suarez viskas 14, Kregor Hermet 13, Mikk Jurkatamm ja Severi Kaukiainen 12 punkti. Käe sai valgeks 11 meest.

Viimsi poolt jõudis kahekohalise summani vaid 14 silma kogunud Kristjan Kokk.

Kalev/Cramo on nüüd Eesti-Läti liiga ja karikavõistluste peale kokku võitnud 16 mängu järjest. Viimati kaotati 25. novembril võõrsil Riias baseeruvale Prometeile.

Ühtlasi sai selgeks, et tänavune esikohamatš toimub laupäeval Kuressaares. Homme selgub, kes kalevlastele Saaremaal vastu astuvad. Tartu Ülikool Maks & Mooritsa ja Pärnu Sadama poolfinaal algab kell 19.