Itaalia hiid tõmbas eestlaste Meistrite liiga poolfinaali unistusele sisuliselt juba vee peale

Toimetas Karl Juhkami
Timo Tammemaa (pildil) ja Robert Täht õhtu kujunes hapuks.
Timo Tammemaa (pildil) ja Robert Täht õhtu kujunes hapuks. Foto: Facebook @sccberlin

Kolmapäeval tehti võrkpalli Meistrite liigas algust veerandfinaalidega ning teiste seas käis väljakul ka Eesti koondislaste Robert Tähe ja Timo Tammemaa leivaisa Berliini Recycling Volley.

Ülemäära edukaks see platsilkäik Saksamaa tippklubi jaoks ei kujunenud, sest 6847 pöidlahoidja ees tuli 70 minutiga tunnistada Itaalia hiiu Trentino Itasi kindlalt 3:0 (25:18, 25:17, 25:17) paremust.

Hiljuti vigastuspausi seljatanud Täht veerandfinaali avalahingus mänguaega ei teeninud, Tammemaa küll alustas kohtumist, kuid võeti pärast teist geimi samuti pingile. Tema saldosse kogunes selle ajaga 2 punkti (efektiivsus -2, rünnak 67%).