VIDEO Kaugvisetel säranud Kriisa pidi taas USAs kaotusekibedust tundma

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Foto: @wvuhoops/Instagram

Eesti korvpallikoondislane Kerr Kriisa oli eile hilisõhtul võistustules NCAA üliõpilasliigas, kus West Virginia ülikooliga sõideti külla Iowa State'ile. Kriisa ja West Virginia tunnistasid vastaste 71:64 paremust.

Enne kohtumist peeti kodumeeskond Iowa State'i ülisuureks soosikuks, ent mängu alustas paremini West Virginia. Kui mõne minutiga pääseti 11:2 juhtima, siis kahjuks jäigi see nende ainsaks suureks rõõmuhetkeks. Peagi asus juhtima juba kodumeeskond, kes avapoolaja 40:30 võitsid.

Teisel poolajal õnnestus veel West Virginial hetkeks 51:50 juhtima pääseda, ent viimased kaheksa minutit kuulusid ikkagi soosikutele. 13:0 vahespurdiga pääses Iowa State taas kahekohalisse eduseisu ning rohkem tagasi ei vaadatud. Lõpuks teenis Iowa State 71:64 võidu.

Suuresti seitsmele mängijale tuginenud West Virginia parimaks tõusiski Kriisa, kelle kontosse jäi nelja kaugviske toel 12 punkti. Tema arvele jäi veel kaks korvisöötu ja üks vaheltlõige, ent samas ka viis pallikaotust.