VIDEO Skandaalne jalgpallimäng: kohtunik võttis Bellinghamilt võiduvärava ja andis talle punase

Siim Kaasik
Jude Bellingham.
Jude Bellingham. Foto: JOSE JORDAN/AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel tekitas Madridi Reali ja Valencia 2:2 viigiga lõppenud mäng paraja skandaali.

Kodumeeskond Valencia läks sündmusterohket kohtumist 2:0 juhtima, kui 27. minutil oli täpne Hugo Duro ja 30. minutil Roman Jaremtšuk. Enne poolajavilet suutis Vinicius Junior 45+5. minutil ühe värava tagasi lüüa. 23-aastane brasiillasest ääreründaja oli täpne ka 76. minutil, tehes seisuks 2:2.

Kohtumise lõpuminitutel sai Valencia poolkaitsja Mouctar Diakhaby kokkupõrkes Aurelien Tchouameniga raske jalavigastuse ning viidi kanderaamiga väljakult minema, samal ajal olid teised mängijad silmnähtavalt šokeeritud.