FOTOD Hein pääses Arsenali pingile, kaaslane küpsetas kõva piruka, aga kõik lõppes õnnelikult

Toimetas Ville Arike
Londoni Arsenali väravavaht Aaron Ramsdale eksis korra rängalt, aga meeskond ikkagi võitis. Foto: DAVID KLEIN/REUTERS/Scanpix

Inglismaa jalgpalliliiga liidriks tõusis Londoni Arsemal tänu 2:1 võidule Brentfordi üle. Närve kulus kolme punkti noppimiseks aga rohkem, kui Arsenali rahvas soovinuks.

Kuivõrd hooaja alguses kiirelt esiväravavahiks tõusnud David Raya on nimelt Brentfordist laenul ja tingimustes on kirjas, et mees tolle klubi vastu mängida ei tohi, saatis Arsenali peatreener Mikel Arteta postide vahele inglase Aaron Ramsdale'i ja vahetusmeeste pingile Karl Jakob Heina. Ramsdale'i vähene mängupraktika võinuks aga saada saatuslikuks.

Arsenal hoidis avapoolajal kontrolli enda käes ning asus 19. minutil Declan Rice'i pealöögist juhtima. Poolaja teisel lisaminutil söödeti pall Ramsdale'ile tagasi, too hoidis seda enda käes liiga kaua, ning kui otsustas edasi sööta, tabas hoopis pressingut tegema tulnud vastaste ründaja Yoane Wissa jalga ning sealt põrkus pall tühja võrku.