Viimsi 91 päeva kestnud õudus sai lõpu

Oliver Suurorg oli Viimsi võidumängus üks peamisi tegijaid.
Oliver Suurorg oli Viimsi võidumängus üks peamisi tegijaid. Foto: Martti Vaidla / KK Viimsi

Eesti-Läti korvpalli ühisliigas lõpetas KK Viimsi 12-mängulise kaotusteseeria.

Viimsi sai Eesti-Läti ühisliigas viimati võidurõõmu tunda möödunud aasta 10. detsembril. Pärast seda kaotati järjepanu 12 kohtumist ning ainsaks võiduks oli sel perioodil oli Eesti karikavõistluste veerandfinaalis Rapla alistamine. Arvestades, et nukra seeria esimene kaotus tuli 16. detsembril Kalev/Cramole, siis möödus sellest täna 91 päeva.

Nüüdseks on see seeria ajalugu, sest Viimsi naaseb Lätist võidukalt. Kui eile tuli tunnistada Ventspilsi paremust, siis täna saadi jagu Liepajast 79:73.

Sarnaselt eilsele kerkisid eelkõige esile kolm mängumeest. Üleplatsimehena viskas Viimsi kasuks 27 punkti Stefan Vaaks. Teda toetasid Oliver Suurorg 17 ja Tydus Verhoeven 13 punktiga. Viimase arvele jäi veel ka 13 lauapalli.

Tänane võit oli Viimsile hooaja kuuendaks ühisliigas. Selle kõrval on neil ka 22 kaotust, millega paiknetakse 16 meeskonna konkurentsis 14. kohal.