Jürgensi meeskonnakaaslase hullumeelsest partiist ei piisanud Leedu liigas võidu noppimiseks

Toimetas Ville Arike
Carlos Jürgens.
Carlos Jürgens. Foto: Nevezis/Facebook

Eesti korvpallikoondislase Carlos Jürgensi koduklubi Kedainiai Nevežis võitleb Leedu liigas play-off'i pääsemise eest, viimati tuli küll vastu võtta valus kaotus.

Nevežis võttis koduväljakul enam kui 1500 pealtvaataja ees vastu tabeli ülemisse poolde kuuluva Utena Juventuse ja andis kõva lahingu. Kolm veerandaega neljast lõppes viigiliselt, ent teisel perioodil jäi Juventus peale 28:23 ja nõnda võitis ka mängu 93:88.

22 minutit mänginud Jürgens kogus sel korral kuus punkti (visked mängust neljast kaks, vabavisked kahest kaks), kaks lauapalli ja ühe korvisöödu. Hullumeelses hoos oli tema meeskonnakaaslane Zane Waterman, kes tabas kõik kaheksa kahepunktiviset, kolmeseid neljast kaks ning vabaviskeid 18st 13! Tema vastu tehti 15 viga, ta noppis ka üheksa lauapalli ja sai efektiivsusnäitajaks haruldase 46.